Йога хатКа Чакора

синдром емоційного вигорання

6 Корисних Порад про Синдром Емоційного Вигорання

Емоційне вигорання
Як знайти натхнення на нові справи? 6 порад щодо того, як справитись з емоційним вигоранням? 🤔

Знайомо, коли ти відчуваєш, що щось з тобою не так. Ти швидше втомлюєшся, не можеш знайти сили на нові справи та ідеї, немає емоцій.

Що тут такого, з усіма буває, всі втомлюються! Свій стан ми звично пояснюємо втомою, але в цьому і є підступність вигорання – воно підкрадається непомітно.

Коли цей стан тримається регулярно і ти відчуваєш, що відпочиваєш та не можеш відпочити.

Нам здається, що такі речі відбуваються лише з тими, хто працює цілодобово, не відпочиває та буквально горить на роботі, але це може статись з кожним і воно не зникне саме собою. Та як же боротись з цією проблемою? Як відновити свій ресурс енергії? 

Ми пропонуємо вам 7 простих порад щодо того, як швидко відновитись:

1. Приділіть увагу своєму тілу. Зробіть самомасаж або масаж. Розтирання тіла щіткою знизу вгору дуже добре діє на лімфу. Інший варіант – поплескування по меридіанах, які йдуть по руках і ногах зверху вниз і знизу вгору. Можна просто помасажувати шию і плечі в той момент, коли ви відчули себе втомленим посеред робочого дня.

2. Ми залишаємо робочі проблеми на роботі. Як? За допомогою одягу. Повертаючись з роботи додому, переодягайся. Відразу. В улюблене, зручне та красиве. Завдяки ритуалу переодягання можна вмикати ту роль, яка потрібна в даний момент: господині, мами, коханої дружини. Та вимикати

3. Медитація. Це щоденна практика очищення розуму. Саме неспокійний розум створює напругу, яка витягує всі наші сили. Приділіть цьому увагу.

4. Додайте фізичні навантаження. Постарайтеся підійти до них усвідомлено, відчути своє тіло під час виконання вправ. Для цього ідеально підійде хатха-йога.

Нехай ваш розум зосередиться саме на відчуттях в тілі, а не на робочих моментах, які були або будуть. 

5. Проводимо детокс та дихаємо. Щодня. На кілька хвилин вимкніть усі засоби зв’язку, комп’ютер, музику, кіно. Займіться в цей час усвідомленим диханням. П’яти хвилин спостереження за тим, як ви дихаєте, буде досить, щоб організм встиг перезарядитися. Ці 5 хвилин належать тільки вам.

6. Спимо. Здоровий сон – найкращий спосіб відновити сили. 

7. Найефективнішим буде – зміна обстановки навколо, хоча б на деякий час: поїхати кудись відпочити, познайомитись з новими людьми, дізнатись щось нове, оточити себе гарними речима, видом з вікна.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.